Naša ponuka

Digitálna tlač

Samolepiace fólie

Naša spoločnosť ponúka široký výber samolepiacich vinylových fólií vhodných na veľkoformátovú tlač solventným, ekosolventným, latexovým alebo UV atramentom.

V závistlosti od spôsobu a od povrchu, na ktorý budete potlačený materiál umiestňovať, môžete voliť medzi rôznymi typmi vinylu s rozličnými špecifikáciami.

 

Monomer 100 mikrónov - je vhodný pre krátkodobé použitie, životnosť 2 roky, povrchová úprava v lesklom a matnom prevedení, lepidlo akrylátové, číre a šedé.

Dostupné šírky a náviny: - 1,05 / 1,37 / 1,60 m x 50 m

 

Polymer 80 mikrónov - je univerzálna voľba pre množstvo dlhodobých aplikácií, životnosť do 5 rokov, povrchová úprava v lesklom prevedení, lepidlo riedidlové, číre a šedé.

Dostupné šírky a náviny: -  1,06 / 1,37 m x 50 m

 

Liate vinylové fólie 50 mikrónov - sú vďaka svojej vysokej tvarovej prispôsobivosti výborne použiteľné na hlboko profilovaných plochách, fólia s akrylovým lepidlom zo životnosťou do 7 rokov, lepidlo šedé MBF.

Dostupné šírky a náviny: - 1,37 m x 45,70 m

 

Perforované okenné fólie (OWV - One Way Vision) - je to samolepiaca dierovaná fólia s lesklým povrchom, čierne semipernamentné lepidlo, určené na polep výkladov a dopravných prostriedkov.

Dostupné šírky a náviny: - 0,98 / 1,06 / 1,27 / 1,372 / 1,52 m x 50 m

 

Polep špeciálnych povrchov

Samolepiaca exterérová fólia na polep podlahových plôch

!!! bližšie informácie na emaily forsign@forsign.sk !!!

Samolepiace fólie